Комод фірми "R-Plastic" "Компакт Плюс"
- виготовлений із високоякісного пластику, має 6 висувних суцільних ящиків. Тиснення пластику "під дерево" і дизайн надають йому елегантного зовнішнього вигляду. Цей комод може використовуватися для зберігання будь-яких побутових дрібниць, одягу, взуття, іграшок, інструменту тощо.
Можна використовувати в неопалюваних і приміщеннях із підвищеною вологістю.
Комод компактний і місткий, якісний і легко збирається.
Розмір комода:
Висота — 126 см із ніжками та 123 см без ніжок.
Відстань від передньої крайки до задньої — 40 см.
Ширина — 34 см.
Переконливе прохання перевіряти цілісність товару на полиці та якщо будуть виявлені пошкодження складати відповідний акт і притензію на поштою!
Шановні покупці! Цей товар вирушає в заводській гофрокартонній коробці. Якщо Ви бажаєте, щоб цей товар для пересилання Новою поштою був упакований згідно з її високими стандартами (коробка + ущільнювач) повідомляйте це в коментарі до замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | R-plastic |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | пластик |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 34 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 126 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴




