
Стілець Драбина Дуб Античний труба d16 мм
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 452000
- +380 (95) 396-51-77
Стілець "Драбина" — незамінна, популярна та зручна річ у господарстві.
Конструкція виготовлена зі сталевої труби діаметром 16 мм, з полімерним покриттям.
Сидіння і сходинки виготовлені з ламінованої плити ДСП.
Стілець "Драбина" незамінний у домашньому господарстві — піднятися високо, чи то заміна лампи, чи то необхідність повісити на стіну картину.
Конструкція трансформується в невелику драбинку, що дає змогу з легкістю піднятися нагору. На відміну від звичайної драбини, стілець можна поставити впритул до об'єкта та не потрібно тягнутися.
Габарити в розкладеному вигляді: 645х310х685 мм, габарити в складеному вигляді: 645х310х350 мм.
Допустиме навантаження - 100 кг
Важить стілець "Драбина" ~ 4,5 кг.
Колір може відрізнятися від заявленого.
Наявність кольорів уточнюйте.
Як купити цей товар:




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Табурет-драбинка |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, сталева профільна труба |
| Колір | Кава з молоком |
| Тип | Напівбарний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 690 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | сталь |
- Ціна: 900 ₴





