
Комод пластиковий Еліф (Elif) Мозаїка (Mosaic). 69х39х48. 3 секции. Виробник Туреччина
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298-9
+380 (95) 683-80-57
- +380 (95) 396-51-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод пластикової фірми Elif - виготовлений з високоякісних матеріалів і барвників на сучасному імпортному обладнанні.Комод має гарний, сучасний і естетичний зовнішній вигляд і дизайн.Підходить для зберігання речей, взуття, іграшок Пластиковий комод можна використовувати у ванній на кухні та навіть у гаражі. Пластикові тумби можна розбирати та легко мити
Виробник — Elif
Модель — 298
Призначення — для зберігання речей
Матеріал — пластик
Характеристики:
Висота — 69 см
Ширина — 39 см
Глибина — 47,5 см
Транспортні габарити — 38*45*37 см Вага 4 кг
Переконливе прохання перевіряти цілісність товару на полиці та якщо будуть виявлені пошкодження складати відповідний акт на пошту! Без огляду та акту претензії не приймаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 39 см |
| Глибина комода | 47.5 см |
| Висота комода | 69 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

